Пінцет для корекції брів Beauty Luxury скошений металевий Р-02
- Готово до відправки
- Код: Р-02 LUXURY
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пінцет для моделювання форми брів Beauty Luxury
Пінцет для корекції форми брів Luxury, дозволять легко моделювати лінію брів – видаляє зайві волоски та коригує вигин їхнього росту. Спеціальне заточування кромок забезпечить хороше захоплення волоска і висмикує його з мінімальним зусиллям. Можна стерилізувати. Тонкі краї повністю захоплюють волосинку, що дозволяє видалити її з коренем. Злегка вигнуті стулки надають інструменту деяку елегантність, проте, незважаючи на витончений вигляд, у процесі роботи вони не прогинаються.
Зручний пінцет підійде як для професійного, так і для домашнього використання.
Спосіб застосування: обережно потягніть волосок у напрямку його природного росту, утримуючи кінчики пінцета якомога ближче до кореня волоска.
Довжина: 90 мм
Форма кромок: скошена
Ширина країв: 4 мм.
Форма пінцету – вигнута
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип пінцета | Механічний |
| Форма пінцета | Вигнута |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Ширина робочих країв | 4 мм |
| Ширина рукоятки | 8 мм |
- Ціна: 66 ₴





