Кімнатний ароматизатор Top Beauty Melon Splash Reed Diffuser Parfumeur D`ambiance 110 мл
Дифузійний ароматизатор Melon Reed Diffuser Parfumeur D`ambiance наповнить вашим соковитим ароматом стиглої дині. Освіжувач повітря є флаконом, наповненим ароматичною рідиною, в який занурюються тонкі палички. У міру їхнього просочування кімната наповнюється фруктовим ароматом літньої дині.
Спосіб застосування:
- Витягніть флакон із рідким ароматизатором Top Beauty Vanilla Reed Diffuser Parfumer D`ambiance з коробки.
- Відкрутіть пробку та зніміть пробку з пляшечки.
- Закрутіть кришку без запобіжної пробки.
- Вставте паличку в отвір у кришці.
Ви можете регулювати інтенсивність запаху освіжувача повітря, збільшуючи або зменшуючи довжину паличок та їх кількість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Beauty |
| Запах | Диня |
| Об`єм | 110 мл |
| Тип аромату | Аромат фруктів |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Стекло |
| Тип освіжувача | Аромадифузор із квіткою, Ароматизатор із бамбуковими паличками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴







