
Щітка для волосся масажн Salon Professional Рожева
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6804 A SL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для волосся Salon Professional масажна пластикова
Масажна щітка для волосся овальної форми, вкрита залізними м'якими зубчиками на м'якій подушці, які оснащені круглими наконечниками, призначена для дбайливого догляду за волоссям і їх легкої укладання.
Основа і ручка виготовлені з високоякісного пластику. Щітка розплутує пасма і забезпечує дбайливий і легкий масаж, який сприяє значному поліпшенню кровотоку і прискорення обмінних процесів. Внаслідок регулярного застосування пасма набувають здоровий і доглянутий вигляд, стають більш міцними, м'якими і шовковистим.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладки волосся.
Довжина: 17,5 см
Ширина: 4,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴









