Щітка для волосся Salon Professional масажна дерев'яна 7697 CLB
- Готово до відправки
- Код: 7697 CLB SL
353 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Salon Professional масажна дерев'яна овальна
Дерев'яна щітка на подушечці має пластикові зубчики з ворсинками. Призначена для догляду за волоссям у домашніх умовах.
Щітка виготовлена з дерева, яка не електризує волосся. Оснащена подушечкою, оскільки націлена на масажний ефект для покращення живлення волосяних цибулин. Округлені кінчики щетини забезпечують м'який масаж шкіри голови під час розчісування.
Спосіб застосування: використовують для розчісування та укладання волосся.
Довжина: 23 см.
Ширина: 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 353 ₴


