Щітка-брашинг для укладання волосся DAGG кругла маленька D 40 мм
- Готово до відправки
- Код: 9015 DAGG
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка-брашинг для укладання волосся DAGG кругла діаметр 40 мм довжина 235 мм
гребінець-брашинг для волосся має металеву основу, яка швидко нагрівається під впливом тепла, тому надати пишний об'єм у коренів локонів буде набагато легше. Має отвори, що пропускають повітряні потоки. Середній діаметр. Щільно розташовані щетинки дозволяють вирівняти або закрутити пасма, не ушкоджуючи їхню структуру. Гребінець має зручну пластикову ручку, завдяки чому процедура укладання стає максимально комфортною та швидкою.
Спосіб застосування: використовується для розчісування, холодного та гарячого укладання волосся.
Довжина: 235 мм
Діаметр: 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина зубців | 12 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 132 ₴

