
Гребінець для волосся масажний овальний Salon Professional Синій
161 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9550 SL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для волосся Salon Professional масажна пластикова овальна
Пластикова щітка для волосся Salon Professional - підходить для щоденного догляду за волоссям, чудово розчісує волосся будь-якої густоти, не сплутує їх, а також дуже добре масажує шкіру голови, стимулюючи кровообіг і покращуючи живлення волосся, знімає втому та головний біль. Завдяки зручній формі та великій кількості зубців, щітка легко та ретельно розчісує волосся. Щоб зубчики не дряпали шкіри голови, вони мають на кінцях кульки.
Цілісна основа запобігає попаданню бруду для додаткової гігієни. Легка та зручна у використанні.
Форма щітки: овальна, велика матова.
Спосіб застосування: використовують для розчісування та укладання волосся.
Довжина: 25 см
Ширина: 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴


