Щітка для волосся масажна The Ultimate Срібна
- Готово до відправки
- Код: TU-PP-010816-1
290 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна фінішна щітка для розгладження, блиску, нарощування та розплутування волосся The Ultimate
гребінець для дбайливого розплутування волосся. Унікальні гнучкі зубчики на кшталт tangle teezer дозволяють легко розчісувати вологе і сухе волосся, не пошкоджуючи і не травмуючи його.
Довжина: 22 см
Ширина: 6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tangle Teezer |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 10 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 290 ₴




