Масажна щітка для волосся дерев'яна Q.P.I. Professional 15 см RD-0009
- Немає в наявності
- Код: RD-0009
111 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна щітка для волосся масажна Q.P.I. Professional
Масажна щітка для укладки волосся Q.P.I. Professional має овальну форму, забезпечує розплутування локонів і їх легкої укладки без пошкодження, дарує блиск і шовковистість волоссю. Щітка для волосся компактна, завдяки чому стане в нагоді для використання в поїздках і в жіночій сумочці. На гумовій подушці розташовані дерев'яні зуби кольору слонової кістки. Покращує приплив крові до коріння волосся.
Особливості масажної щітки від QPI:
- корпус з натурального дерева;
- стійка до пошкодження і впливу вологи;
- гнучкі щетинки і м'яка подушечка для більшого комфорту під час розчісування;
- сприяє поліпшенню кровообігу
- зміцнює волосяні цибулини;
- стимулює ріст нового волосся;
Спосіб застосування: Використовуйте щітку для розчісування волосся протягом дня в міру необхідності.
Довжина: 15 см
Ширина: 4,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 15 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 111 ₴

