
Щітка для волосся масажна пластикова Salon Professional 88000 біла
151 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88000 SL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Щітка для волосся масажна з нейлоновими зубцями Salon Professional 88000
Ця модель щітки ідеальна для розчісування навіть крихкого і пошкодженого волосся - сухого і вологого. Тонка нейлонова щетина делікатно розплутує волосся, не пошкоджуючи його структуру. Округлені кінчики м'яко масажують шкіру голови, не дряпають і не ушкоджують її. Вигнута форма основи робить процедуру розчісування ще комфортнішою.
Ця щітка виконує відразу кілька функцій:
- розчісує волосся, делікатно розплутуючи вузлики;
- очищає від лущення;
- м'яко масажує епідерміс, активуючи приплив крові до фолікулів, чим зміцнює коріння волосся.
Регулярне використання щітки знімає загальну напругу, а також сприяє відростанню та зміцненню волосся.
Спосіб застосування: використовуйте щітку для розчісування сухого та вологого волосся, масажу голови.
Розміри щітки: довжина 220 мм, ширина 65 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴


