
Щітка для волосся масажна Salon Professional К 84 SCI
341 ₴
- Готово до відправки
- Код: К 84 SCI
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для волосся масажна Salon Professional К 84 SCI
Масажна щітка для волосся з іонізацією Salon Professional з антистатичним та термоефектом - це чудова розчіска овальної форми з рівною щетиною, насадженою на гумову основу.
Інструмент підходить для щоденного догляду за волоссям, чудово розчісує пасма будь-якої густоти, не сплутує його, а також дуже добре масажує шкіру голови, стимулюючи кровообіг і покращуючи харчування цибулин.
При виготовленні цієї щітки були використані нейлонові щетинки із закругленнями на кінчиках. Нейлонова щетина ідеально розподіляє повітряний потік під час укладання, а також ефективно масажує шкіру голови, нормалізуючи кровообіг і тим самим сприяючи регенерації волосся.
Довжина: 24,5 см
Ширина: 7,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 245 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴

