
Масажна щітка для миття волосся
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9897
Японська масажна щітка-шабер для миття голови та волосся
Масажна щітка-шабер допоможе вам ретельно очистити шкіру голови під час процедури миття та подарує масаж для зміцнення коріння волосся та зняття напруги після важкого дня. Аксесуар посилює ефект від шампуню та інших засобів догляду, допомагаючи їх компонентам глибше проникати в дерму.
Японська щітка підходить для всіх типів і видів волосся — натурального, тонкого, нарощеного. Щітка делікатно відлущує ороговілість шкіри, посилює приплив крові та поживних речовин до коріння волосся. Аксесуар для догляду за волоссям чудово спінює шампунь та розподіляє засіб по поверхні скальпу. Закруглені зубчики м'яко ковзають по шкірі, не травмуючи та не дряпаючи її.
Зручна ручка дозволяє надійно утримувати шабер для волосся під час шампунування або масажування шкіри голови. Щітка виготовлена із пластику РР та TPE – другий за властивостями нагадує силікон.
Користь японської щітки для шкіри та волосся:
- звільняє верхній шар епідермісу від ороговілого шару, зменшуючи лущення;
- посилює живлення коренів, зміцнює їх;
- активує ріст волосся;
- підходить для самомасажу;
- допомагає зняти втому та стрес.
Спосіб застосування:
- Нанесіть шампунь на вологе волосся.
- Повільно масажуйте голову щіткою.
- Продовжуйте рухи по колу та трохи посилити натиск за потреби.
- Продовжуйте процедуру 2-3 хвилини.
- Ополосніть волосся.
- Промийте щітку водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 75 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 115 ₴

