Гребінець для волосся масажний DAGG 9551 В4 SH Зелена Синій
- Готово до відправки
- Код: 9551 В4 SH DAGG
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся DAGG масажна із залізними зубчиками 9551 SH В-4
Масажний гребінець для волосся DAGG 9551 SH В-4 виготовлений із якісного пластику, овальної форми, чорного кольору з яскравою гумовою вставкою на ручці, прекрасно підходить для щоденного розчісування волосся. Зубчики гребінця залізні. Завдяки зручній формі та великій кількості зубців лопатка легко та ретельно розчісує волосся. Приємний масажний ефект посилює кровообіг і стимулює ріст нового волосся. Щоб зубчики не дряпали шкіру голови, вони мають на кінцях кульки. Щітка універсальна та підходить для будь-яких типів волосся.
Довжина: 17 см
Ширина: 4,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 110 ₴




