-1%

Щітка для волосся масажна овальна 21,5 см DAGG В 212, Бузкова
104 ₴
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: В 212 DAGG
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для волосся DAGG масажка пластикова овальна 21,5 см 212
Масажна гребінець DAGG В 212 овальної форми, вкрита пластиковими м'якими зубчиками, які оснащені круглими наконечниками, призначена для дбайливого догляду за волоссям і їх легкого укладання. Підстава щітки - пластик, блискуча. Щітка розплутує пасма і забезпечує дбайливий і легкий масаж, який сприяє значному поліпшенню кровотоку і прискорення обмінних процесів, що дозволяє фолікулам отримувати більше поживних речовин.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладки волосся
Довжина: 21,5 см
Ширина: 6,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴



