
Щітка для волосся масажна Salon Professional овальна 8640 Бордова
236 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8640 SL
Щітка для волосся масажний пластиковий овальний Salon Professional Біло-чорний
Гребінець для волосся масажний пластиковий овальний Salon Professional - це зручний і функціональний інструмент для догляду за волоссям. Він був розроблений для використання в салонах краси, але також може бути використаний вдома.
Гребінець має овальну форму і виконаний з міцного і гладкого пластику. Його зуби мають різні висоти й розташовані під різними кутами, щоб масажувати шкіру голови й допомогти розплутати волосся без болю і пошкоджень.
Він також має масажний ефект, який покращує кровообіг шкіри голови й сприяє росту здорового волосся. Масажні зубці гребінця допомагають зняти напругу і втому в ділянці голови, що може поліпшити загальний стан.
Масажний гребінець для волосся SALON овальної форми з м'якими пластиковими зубчиками з ворсом на подушці. Щоб зубчики не дряпали шкіру голови, вони мають на кінцях кульки.
Чудово підходить для щоденного розчісування волосся. Завдяки зручній формі та великій кількості зубців, легко та ретельно розчісує волосся. Приємний масажний ефект посилює кровообіг і стимулює ріст нового волосся.
Довжина: 22 см
Ширина: 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Стан | Новий |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 236 ₴




