-1%

Щітка для волосся Dagg масажна маленька 9551 В-4 Червона
104 ₴
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9551 В-4 DAGG
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для волосся DAGG масажна пластикова маленька 9551 В-4
Масажна гребінець для волосся 9551 В-4 виготовлена з якісного пластику, прекрасно підходить для щоденного розчісування волосся.
Завдяки зручній формі і великій кількості зубців, лопатка легко і ретельно розчісує волосся. Приємний масажний ефект підсилює кровообіг і стимулює ріст нового волосся. Щоб зубчики не дряпали шкіру голови, вони мають на кінцях кульки.
Щітка універсальна і підходить для будь-яких типів волосся.
Довжина: 17 см
Ширина: 4,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴



