Щітка для волосся DAGG масажна пластикова продувная велика T122-1765TSP
Щітка для волосся DAGG T 122-1765TSP має великий розмір, пластикову основу і отвори, які пропускають повітряні потоки, завдяки чому процедура укладання стає максимально комфортною і швидкою. Пластикові голки гребінці з ворсом і головками, які масажують шкіру голови. Форма щітки прямокутна, вигнута.
Цей гребінець дозволить упорядковувати мокре волосся, розплутати всі вузлики без розривів. Особливості робочої поверхні гребінця - продувки — це спеціальні отвори особливої форми і розташування зубчиків. Гребінець міцна і легка одночасно, для зручності під час роботи передбачена ергономічна ручка, яка відмінно розміщується в долоні.
Довжина: 25 см.
Ширина: 7,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴



