Масажна щітка для волосся дерев'яна з комбінованою щетиною овальна Salon 7696 CLG
- Готово до відправки
- Код: 7696 CLB
275 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Salon Professional масажна дерев'яна овальна
Масажна щітка для волосся з рівною та нерівномірною щетиною, насадженою на гумову основу. Бомбраш чудово розчісує волосся будь-якої густоти, не сплутує його, а також дуже добре масажує шкіру голови, стимулюючи кровообіг і покращуючи харчування волосся, знімає втому та головний біль.
У даній масажній щітці використовуються комбіновані щетинки: натрульні та нейлонові із закругленнями на кінчиках. Щетина дикого кабана знімає з волосся статичну напругу, дбайливо доглядаючи волосся.
Спосіб застосування: використовують для розчісування та укладання волосся.
Розмір: 18.5 * 5 * 1.8 см, 7 рядів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 185 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 275 ₴

