Масажна щітка для волосся з залізними зубчиками DAGG
- Немає в наявності
- Код: 111 W-2151TSHR DAGG
256 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажна щітка для волосся з дерев'яною ручкою DAGG
Масажна щітка для волосся DAGG овальної форми, вкрита залізними зубчиками на м'якій подушці, які оснащені круглими наконечниками, призначена для дбайливого догляду за волоссям і їх легкої укладання. Щітка розплутує пасма і забезпечує дбайливий і легкий масаж, який сприяє значному поліпшенню кровотоку і прискорення обмінних процесів. Внаслідок регулярного застосування пасма набувають здоровий і доглянутий вигляд, стають більш міцними, м'якими і шовковистим.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладки волосся.
Довжина: см
Ширина: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 256 ₴


