-1%

Щітка для волосся масажна пластикова DAGG 8585 Червона
111 ₴
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8585 DAGG
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажна щітка для волосся Dagg Professional Brush пластикова з прогумованою ручкою
Масажний гребінець для волосся DAGG виготовлена з високоякісного пластику, ручка прогумована яскравого забарвлення. М'які кулясті наконечники зубів цієї щітки служать для забезпечення проведення легкого масажу шкіри голови. Фома гребінця - прямокутна, вигнута. Колір ручки - червоний, синій, зелений, фіолетовий.
Щітка розплутує пасма і забезпечує дбайливий і легкий масаж, який сприяє значному поліпшенню кровотоку і прискоренню обмінних процесів. Внаслідок регулярного застосування пасма знаходять здоровий і доглянутий вигляд, стають міцнішими, м'якими й шовковистим.
Підходить для всіх типів волосся.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладки волосся.
Довжина: 23 см.
Ширина: 5,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



