-1%

Гребінець для волосся масажний QPI Professional 22 см PM-9717, Червоний
133 ₴
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: PM-9717
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажна щітка-гребінець для волосся Q.P.I. PROFESSIONAL 22 см PM-9717
Масажка овальної форми з досить густо розташованими зубчиками дає змогу ретельно розчесати та розплутати волосся. Гумова подушка в основі робить процедуру з догляду за локонами приємною, не даючи зубчикам одряпувати шкіру голови під час процедури укладання, масажу скальпа та розчісування.
Круглі наконечники на кінцях зубців слугують додатковим захистом для епідермісу та для кінчиків волосся. М'який масаж за допомогою цієї щітки посилить приплив крові до коріння волосся, зміцнить його.
Спосіб застосування: використовуйте щітку для розчісування й укладання волосся, а також для масажу шкіри голови.
Довжина: 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴
