Щітка для волосся масажна із силіконовими зубцями Salon Professional 6W067
- Готово до відправки
- Код: 6W067 SL
242 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся масажна із силіконовими зубцями Salon Professional 6W073
Забудьте про кінчики, що січуться, і заплутане волосся! Ця щітка з товстими силіконовими зубцями подарує вашому волоссю ніжний догляд, обережне розплутування навіть ламкого волосся, делікатний масаж шкіри голови та легке нанесення бальзамів і масок.
Переваги масажної щітки для волосся з товстими силіконовими зубчиками:
- силіконові зубці легко розплутують вузлики, не травмуючи волосся;
- стимулює кровообіг, зміцнює волосяні фолікули;
- сприяє активному зростанню волосся;
- рівномірний розподіл природних олій;
- легко миється, не вбирає бруд та бактерії;
- підходить для всіх типів волосся - від тонкого до кучерявого;
- не електризує волосся і не ушкоджує шкіру голови.
Зробіть своє волосся здоровим і блискучим! Замовте нашу силіконову щітку для волосся вже сьогодні і відчуйте, як легко та приємно стала процедура розчісування!
Спосіб застосування: використовуйте щітку для розчісування сухого та вологого волосся, розподілу масок та масажу голови.
Розмір: довжина 240 мм, ширина 80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 242 ₴


