Щітка для волосся Salon Professional масажна пластикова 6903 ТТ
- Готово до відправки
- Код: 6903 TT
158 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Salon Professional масажна пластикова
Масажна щітка овальної форми, вкрита пластиковими м'якими зубчиками, які оснащені круглими наконечниками, рукоятка з вигинами, призначена для догляду за локонами і їх легкого укладання.
Основа щітки – пластик.
Щітка розплутує пасма та забезпечує дбайливий та легкий масаж, який сприяє значному покращенню кровотоку та прискоренню обмінних процесів, що дозволяє фолікулам отримувати більше поживних речовин.
Спосіб застосування: використовують для розчісування та укладання волосся.
Довжина: 22 см Ширина: 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 158 ₴


