
Щітка для волосся масажна продувна Salon Professional з нейлоновою щетиною 98291, Pink Рожева
192 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98291 SL
Щітка для волосся масажна продувна Salon Professional з нейлоновою багаторівневою щетиною
Легка масажна продувна щітка допоможе вам швидко й без пошкоджень розчесати сухе та вологе волосся. Зубчики, виготовлені з нейлонової щетини, делікатно розплутують навіть тендітне, мокре та ламке волосся, не пошкоджуючи його структуру. Вигнута основа щітки та конструкція «спіраль» повторює форму голови, що робить догляд за волоссям ще приємнішим.
Округлені кінчики щетини гребінця акуратно масажують шкіру голови, не травмуючи її. Дворівневі зубчики більшої та меншої довжини допомагають делікатно розплутати вузлики в локонах, очистити шкіру від ороговілих частинок і зробити делікатний масаж скальпа.
Використовуйте щітку регулярно, щоб усунути мікроспазми, поліпшити кровопостачання та живлення. За таку турботу волосся потішить вас здоров'ям, силою та сяйвом.
Довжина щітки: 250 мм
Ширина: 65 мм
Довжина зубців: 20 мм, 15 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 265 мм |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 192 ₴






