Щітка для волосся масажна продувная двостороння Q.P.I. Professional Червона
- Готово до відправки
- Код: PM-8519
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Q.P.I. PROFESSIONAL масажна двостороння продувна з кольоровою ручкою
Щітка масажна для волосся Q.P.I. PROFESSIONAL PM-8519 прямокутної форми, двостороння, має спеціальні отвори в її корпусі, які дозволяють добре циркулювати повітрі, оберігаючи від опіків шкіру голови, а великі рідкісні зубці акуратно поділяють сплутані локони, зубчики різної довжини. Основа та ручка виготовлені із пластику. Ручка гребінця прогумована.
Також за допомогою даної гребінця можна створювати прикореневе об'єм. Її застосовують для волосся різної довжини та структури.
Спосіб застосування: використовують для розчісування та укладання волосся.
Довжина: 21 см.
Ширина: 3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 110 ₴



