
Гребінець для волосся Q.P.I. Professional масажний 21 см (PM-8581), Червоний
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: РМ-8581
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гребінець для волосся Q.P.I. PROFESSIONAL масажний пластиковий кольоровий 21 см PM-8581 РМ 8581
Якісний міцний пластик. Гнучкі та м'які зубчики з круглими кінцями, для акуратного використання. Гребінець чорного кольору з кольоровою вставкою на ручці.
Розміри щітки: 21 х 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴
