Косметичка лакована Bogenia Gold (BG206)
- Немає в наявності
- Код: BG206
250 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка лакована золотиста Bogenia Gold BG206
Косметичка ніщо інше, як вдале поєднання стильного оформлення та чудової місткості. З нею і тіні, і підводка, і пудра завжди будуть під рукою!
Особливості:
- виготовлена з високоякісної штучної лакованої шкіри;
- практична та зручна у використанні;
- оснащена застібкою-блискавкою, яка відрізняється міцністю та забезпечує плавний хід;
- швидкий доступ до вмісту; гарантує тривалий термін експлуатації.
Розмір: 200х87х58 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Висота | 87 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 250 ₴


