
Косметичка чоловіча для зберігання туалетного приладдя Beauty LUXURY MB-7003
424 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-7003
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty LUXURY
практичний, місткий і стильний аксесуар для чоловіків. Косметичка виготовлена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей і щоденного використання. Під час робочих відряджень і ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний і доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти все необхідне приладдя для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка.
Компактний несесер представлений в розмірі 27х13.5х10 см, за рахунок чого легко вмістить в себе флакони і тюбики з б'юті-продуктами для очищення шкіри і волосся, для гоління та спа-процедур.
Тканинна поверхня легко миється, гарантуючи виробу тривалу службу. Несесер доповнений надійним замком, який дозволить акуратно зберігати і переміщати косметику.
Розміри: 27х13.5х10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 424 ₴

