Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey WB-3004
- Готово до відправки
- Код: WB-3004
258 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey
Косметичка від бренда Beauty LUXURY стане притулком для улюблених декоративних косметичних засобів і б'юті-аксесуарів, забезпечивши їхню цілісність і збереження. Косметичка відрізняється практичним дизайном, родзинкою якого є дрібні горошинки і блискуча фурнітура.
Особливості жіночої косметички WB-3004 від бренда Beauty LUXURY:
- виготовлена з водонепроникного матеріалу з хорошою міцністю;
- немарка тканина виглядає презентабельно, легко очищається вологими серветками;
- оснащена дуже містким внутрішнім відділенням;
- забезпечена якісною функціональною фурнітурою;
- ідеально підходить для дому та подорожей;
- розмір — 24.5 x 7.5 x 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 265 мм |
- Ціна: 258 ₴
