
Косметичка для косметики жіноча хутряна м'яка коричнева "Капибара"
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-199
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча м'яка хутряна косметичка "Капібара"
Хутряна косметичка з декором "Капібара" — стильний і практичний аксесуар. Ця м'яка хутряна косметичка з чарівним декором у формі мордочки ведмежати стане ідеальним вибором для дівчат, які цінують стиль і оригінальність.
Особливості м'якої жіночої косметички для косметики:
- Одне велике відділення для зберігання косметики й аксесуарів. Маленьке відділення з прозорим віконцем, що підходить для пензликів, олівців або туш.
- Три хутряні брошки "Капібара" всередині, які можна використовувати як прикрасу для одягу, рюкзака або сумки.
- Петелька для підвішування для зручного зберігання. Блискавка забезпечує надійне закривання.
- Практична в догляді: косметичку легко прати з гелем для прання, щоб вона завжди залишалася чистою і м'якою.
Поспішайте купити м'яку хутряну косметичку — вона стане чудовим подарунком для жінок, підлітків і дівчаток.
Розміри косметички: 190 х 90 х 60 (мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 2 |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



