
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для туалетного приладдя MB-8002
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-8002
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-8002
Чоловікам часто доводиться бувати у роз'їздах та відрядженнях у службових справах. При цьому на нарадах і зустрічах необхідно виглядати максимально доглянуто і презентабельно. Косметичка від бренду Beauty Luxury допоможе взяти з собою в поїздку все необхідне приладдя для піклування про себе.
Виріб має стильний лаконічний дизайн у синьо-сірих відтінках, який обов'язково сподобається прихильникам мінімалізму. Модель чудово зберігає форму завдяки високоякісному текстилю. Цей матеріал щільний, зносостійкий і просто чиститься при необхідності.
Косметичка має одне основне відділення та дві додаткові кишені, що застібаються на міцні замки-блискавки з тканинними пулерами. Зручна ручка дозволяє повісити аксесуар у ванній кімнаті або купе поїзда.
Розмір: 26 x 8 x 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 510 ₴

