
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для туалетного приладдя MB-7002
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-7002
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury
Косметичка зроблена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей і щоденного використання!
Під час робочих відряджень та ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний і доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти всі необхідні приналежності для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка.
Незважаючи на досить компактні розміри аксесуара він має відмінну місткість, при цьому не займає багато місця у валізі або сумці. Для пошиття вироби використовувався міцний, стійкий до зношування і впливу вологи, високоякісний матеріал.
Розміри: 28х8х18см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴

