
Косметичка жіноча каркасна зі штучної шкіри ПВХ
211 ₴
- Готово до відправки
- Код: 215-277
Жіноча каркасна косметичка з тканини ПВХ з м'якими боками та відділенням для пензликів
Жіноча напівкаркасна косметичка з ПВХ тканини з м'якими боками та відділенням для пензлів — це стильний і зручний аксесуар для зберігання косметики. Такий косметичний несесер зручно брати в поїздки або розмістити на туалетному столику як б'юті-кейс.
Непромокальний матеріал ПВХ не боїться вологи. Тому косметичку можна хоч щодня мити та протирати вологою серветкою, якщо поверхня забруднилася тональним кремом або тінями, що розсипалися, або пудрою. До того ж вона захистить вміст від потрапляння вологи всередину.
Відкидна кришка з органайзером для пензликів дає змогу зберігати інструмент чистим, якнайдалі від косметики. Застібка на блискавку робить доступ до вмісту косметичної сумочки швидким, а відкидна кришка спрощує огляд вмісту.
Прямокутна форма надає несесеру елегантності. Ніжні пастельні відтінки роблять косметичку вишуканим і модним аксесуаром на вашому туалетному столику. Виготовлена з матеріалу, що легко очищається, вона стане зручним пеналом для зберігання серйозного арсеналу косметики як у дорозі та подорожах, так і вдома на туалетному столику.
Розміри: 15 х 21 х 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 211 ₴


