Набір жіночих дорожніх косметичок із 3 штук — силіконова, тканинна, шкіряна (штучна шкіра)
Зручний набір із 3 косметичок на блискавці, який можна взяти із собою в дорогу або використовувати для зберігання косметики в домашніх умовах. До комплекту входять косметички з трьох типів матеріалів:
- велика прозора з міцного силікону — 25 см х 15 см
- середня зі шкірозамінника на 1 відділення — 21 см х 12,5 см
- маленька з блискучого поліестеру на 1 відділення в жіночу сумку 13,5 х 11 см
У наборі додається ручка для носіння косметички на зап'ястку.
Спосіб застосування: використовуйте для зберігання доглядової та декоративної косметики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴






