
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для туалетного приладдя MB-8005
439 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-8005
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-8005
Косметичка виготовлена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей та щоденного використання! Під час робочих відряджень та ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний та доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти все необхідне приладдя для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка.
Незважаючи на досить компактні розміри аксесуара, він має відмінну місткість, при цьому не займає багато місця в валізі або сумці. Для пошиття виробу використовувався міцний, стійкий до зношування та впливу вологи, високоякісний матеріал.
Має 2 відділення. Бічна кишеня на блискавці та велике відділення. Усередині великого відділення є кишенька.
Довжина: 27 см Ширина: 12 см Висота: 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Ручки | Одна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 439 ₴

