
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для туалетного приладдя MB-7007
469 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-7007
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-7007
Майстри німецького бренда спеціалізуються на створенні аксесуарів для догляду за собою. При цьому в їхньому асортименті є продукція і для жінок, і для чоловіків. Крім помазків і підставок під бритви вони створюють чудові косметички, які ідеально підкреслять хороший смак своїх власників і при цьому прослужать дуже довго завдяки використанню якісних матеріалів.
Особливості чоловічої косметички від бренда Beauty LUXURY:
- для виготовлення використано щільний водонепроникний матеріал;
- стійка до зносу, тому підійде для щоденного використання;
- стане зручним варіантом для подорожей та відряджень;
- має продуманий крій, який поєднує компактність і місткість;
- фурнітура відрізняється міцністю і надійністю;
- параметри виробу: 29x8x21 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴
