Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey WB-3008
- Готово до відправки
- Код: WB-3008
153 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча косметичка Beauty Luxury Grey
Якщо вам потрібно поновити косметичку, зверніть увагу на практичну модель від німецького бренду Beauty LUXURY. Вона виконана в цікавій формі та практичному розмірі, оснащена якісною фурнітурою та містким відділенням, що дозволяє розташувати обрані бьюті-девайси та засоби декоративної косметики.
Особливості жіночої косметички WB-3008 від бренду Beauty LUXURY:
- виготовлена з якісної тканини, що відрізняється водонепроникною текстурою;
- виглядає компактно, але має гарну місткість;
- зручно та міцно застібається на блискавку;
- гарантує надійну безпеку вмісту;
- підходить для дому, поїздок та повсякденного носіння;
- піддається очищенню, зберігаючи презентабельний вигляд.
Спосіб застосування: використовувати за призначенням для транспортування косметичних засобів.
Довжина: 19 см
Ширина: 4,5 см
Висота: 11,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 153 ₴
