
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для зберігання туалетного приладдя MB-7001
374 ₴
- Немає в наявності
- Код: MB-7001
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury
Косметичка виготовлена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей та щоденного використання!
Під час робочих відряджень та ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний та доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти все необхідне приладдя для піклування про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка.
Незважаючи на досить компактні розміри аксесуара, він має відмінну місткість, при цьому не займає багато місця в валізі або сумці. Для пошиття виробу використовувався міцний, стійкий до зношування та впливу вологи, високоякісний матеріал.
Довжина: 24 см
Ширина: 10 см
Висота: 15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴

