
Косметичка чоловіча для зберігання туалетного приладдя Beauty LUXURY MB-8006
443 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-8006
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-8006
Косметичка зроблена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей і щоденного використання! Під час робочих відряджень і ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний і доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти все необхідне приладдя для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка. Попри досить компактні розміри аксесуара, він має чудову місткість, водночас не займає багато місця у валізі або сумці. Для пошиття виробу використовувався міцний, стійкий до зношування та впливу вологи, високоякісний матеріал.
Має 2 відділення.
Довжина: 28 см Ширина: 8 см Висота: 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Ручки | Одна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴

