
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для туалетного приладдя MB-8001
421 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-8001
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-8001
Чоловікові, який обіймає відповідальні посади і веде насичений спосіб життя, дуже часто доводиться бувати у відрядженнях. Косметичка від бренду Beauty Luxury стане вам вірним товаришем та супутником кожної поїздки.
Такий місткий аксесуар дозволяє брати з собою все необхідне приладдя, щоб завжди бути доглянутим і виглядати чудово: станки для гоління, засоби особистої гігієни, гребінці, зубну щітку і пасту, мило і багато іншого.
Косметичка пошита з високоякісного текстилю, який просто піддається чищенню, чудово зберігає початкову форму, має відмінну зносостійкість і щільність. Завдяки зручній рукоятці модель комфортно носити із собою по салону літака чи вагону поїзда.
Має 2 відділення: велике та бічне. Усередині також є міні-кишенька.
Розмір: 27 x 14.5 x 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Так |
| Ручки | Одна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 421 ₴

