
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для туалетного приладдя MB-8004
466 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-8004
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-8004
Косметичка виготовлена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей та щоденного використання! Під час робочих відряджень та ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний та доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти все необхідне приладдя для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка.
Незважаючи на досить компактні розміри аксесуара, він має відмінну місткість, при цьому не займає багато місця в валізі або сумці. Для пошиття виробу використовувався міцний, стійкий до зношування та впливу вологи, високоякісний матеріал.
Має 2 відділення. Бічне на застібці та велике. Також усередині великого відділення є 2 кишеньки, 1 з них на застібці.
Довжина: 25 см Ширина: 14 см Висота: 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Ручки | Одна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 466 ₴

