Косметичка прозора Bogenia Holographic
- Немає в наявності
- Код: BG205
352 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прозора косметичка голографічна «Holographic» Bogenia BG204
Практична косметичка від ТМ Bogenia створена, щоб удосконалити ваші повсякденні ритуали догляду за собою, зробивши їх більш комфортними та приємними.
Вона гармонійно поєднала у собі скромний, але стильний дизайн, якість на високому рівні та гарну місткість. Цей аксесуар може стати в нагоді як професійним візажистам, так і буде актуальним для особистого використання.
Як застібка моделі виступає замок-блискавка.
Матеріал: ПВХ-плівка.
Розмір: 240х120х85 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 352 ₴




