
Косметичка жіноча з тканини ПВХ каркасна з відділенням для пензликів (133), Малинова
205 ₴
- Готово до відправки
- Код: 133
Жіноча каркасна косметичка з м'якими боками та відділенням для пензликів із сумкового матеріалу ПВХ
Жіноча напівкаркасна косметичка з ПВХ з м'якими боками та відділенням для пензлів — це стильний і зручний аксесуар для зберігання косметики. Такий косметичний пенал зручно брати в поїздки або використовувати щодня.
Непромокальний сумковий матеріал ПВХ не боїться вологи. Тому косметичку можна хоч щодня мити та протирати вологою серветкою, якщо поверхня забруднилася тональним кремом, що розсипалися тінями або пудрою. До того ж вона захистить косметику від потрапляння всередину вологи. Відкидна кришка з органайзером для пензликів дає змогу зберігати інструмент чистим та окремо від засобів для макіяжу.
Застібка на блискавку надає легкий доступ до вмісту косметичної сумочки, а відкидна кришка робить огляд вмісту максимальним. Овальна форма надає елегантності. Стильні кольори роблять косметичку яскравим і модним аксесуаром на вашому туалетному столику.
Розміри: 15 х 21 х 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 205 ₴


