
Косметичка чоловіча для туалетного приладдя Beauty Luxury MB-7006
476 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-7006
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury
Косметичка зроблена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей і щоденного використання! Під час робочих відряджень та ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний і доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти всі необхідні приналежності для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка. Незважаючи на досить компактні розміри аксесуара він має відмінну місткість, при цьому не займає багато місця у валізі або сумці. Для пошиття вироби використовувався міцний, стійкий до зношування та дії вологи, високоякісний матеріал.
Розміри: 26х11х15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴


