
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey WB-3003
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB-3003
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey
Косметичка Grey зроблена з водонепроникного матеріалу. Висока якість товару. Косметичка для дівчаток, дівчат і жінок. Ідеально підходить для подорожей і щоденного використання! Також стане прекрасним подарунком для прекрасної половинки.
Довжина: 17 см
Ширина: 4,5 см
Висота: 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Колір | Сірий |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴
