
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey WB-3001
127 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB-3001
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey
Beauty LUXURY - бренд для людей з хорошим смаком. Ви напевно добре розбираєтеся в модних тенденціях, якщо звернули увагу саме на цю косметичку — просту, але, в той же час, таку красиву і зручну. Вона радує гарними експлуатаційними властивостями, виконуючи роль компактного сховища для б'юті-аксесуарів, декоративних засобів та інших жіночих «секретів».
Ви можете використовувати її виключно вдома або брати з собою в подорожі. Якість матеріалу, з якого зроблена ця модель, дозволяє говорити про високу зносостійкість виробу.
Особливості косметички WB-3001 від бренда Beauty LUXURY:
- симпатичний дизайн з принтом у горошок;
- приємна для очей колірна гамма;
- виглядає стильно і оригінально;
- матеріал досить м'який, але щільний;
- має водовідштовхувальні властивості;
- зберігає візуальну презентабельність навіть при частому застосуванні;
- застібається на замок-блискавку зі зручним брелоком;
- параметри виробу: 19x5,5x7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴

