-1%

Дзеркало косметичне Cosmetic Mirror Beautiful Paris кишенькове кругле
104 ₴
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: KIKA 4209
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичне кишенькове дзеркало Cosmetic Beautiful Paris подвійне кругле
Дзеркало кишенькове Cosmetic Mirror кругле подвійне збільшуюче - це два дзеркальця в одному: одне звичайне, інше збільшує відображення, завдяки якому ви з легкістю підправите макіяж, не напружуючи свій зір. Невеликий компактний розмір дзеркала дозволяє не тільки вмістити його в кишені джинсів або маленькій сумочці, а й буде практичним, красивим, стильним аксесуаром. Дзеркальце надійно закривається на засувку, тому ви можете бути впевнені, що воно не відкриється у вас в косметичці. На кришечці дзеркальця малюнок велосипеда, Ейфелева Вежа або грамофон.
Матеріал корпусу: пластмаса.
Довжина 7.3 см, ширина 7.3 см
Діаметр дзеркала 6 см.
В упаковці 12 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид дзеркала | Подвійне |
| Довжина | 73 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Збільшення | 2 х |
| Тип дзеркала | Кишенькове |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип дзеркальної поверхні | Збільшувальна, Звичайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴





