Дзеркало для макіяжу косметичне настільне квадратне R352
- Немає в наявності
- Код: KIKA R352
250 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало для макіяжу настільне на дерев'яній підставці
Гарне настільне дзеркало підходить для нанесення макіяжу, гоління, масажу обличчя та інших жіночих і чоловічих б'юті-процедур. У дзеркалі легко регулюється кут нахилу, що робить його використання максимально зручним. Дерев'яна основа робить його стильним аксесуаром для вашого туалетного столика в спальній або будь-якій іншій кімнаті.
Дзеркало продається в розібраному вигляді, викрутка та шурупи для збирання додаються.
Особливості дзеркала для макіяжу:
- однобічна поверхня з чітким віддзеркаленням;
- регульований кут нахилу для комфортного використання;
- стійка дерев'яна основа;
- розмір 170х170 мм.
У комплекті: викрутка (1 шт.), шурупи (2 шт.), декоративні заглушки на шурупи (2 шт.).
Поради щодо догляду: протирати м'якою вологою тканиною, не використовувати абразивні засоби, не піддавати дії прямих сонячних променів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кут повороту | 360 град. |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 250 ₴



