Овальне дзеркало для макіяжу настільне з кишенькою
Овальне дзеркало для макіяжу з вушками-гребнем та кишенькою-органазейром — зручний та стильний гаджет на вашому туалетному столику.
Вушка у верхній частині дзеркала витягуються і мають у нижній частині часті тонкі зубці, щоб ви могли швидко підправити зачіску.
У кишеньку ззаду дзеркала помістяться кисті для макіяжу, щітка, гребені.
Дзеркало представлене у трьох кольорах:
- фісташковий,
- білий,
- пудровий.
Увага! Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
- висота дзеркала з вушками - 21,5 см
- висота дзеркальної поверхні - 18 см
- ширина дзеркальної поверхні – 15,5 см.
- висота кишеньки в нижній точці - 8 см
- глибина кишеньки - 4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 4 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴








