Дзеркало косметичне настільне на підставці T-009
-1%
- Готово до відправки
- Код: KIKA T-009
222 ₴
220 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало на підставці з металевою рамою
Настільне косметичне дзеркало має квадратну форму. Воно стане справжнім помічником дівчини в процесі створення красивого макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю. Дзеркало без рамки має металеву тонку опору, яка може використовуватися як петелька для гачка.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшувального ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена з металу;
- компактний розмір;
- є можливість вішати дзеркало на стіну;
- зручність використання.
Дзеркало представлено в трьох кольорах:
- Блакитний.
- Білий.
- Рожевий.
Наявність кольору уточнюйте у менеджера.
Діаметр: 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 2 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 220 ₴







