
Дзеркало c led-підсвіткою для макіяжу косметичне настільне AY001-1 (JF115)
470 ₴
- Немає в наявності
- Код: JF115
Дзеркало для макіяжу з led підсвічуванням сенсорне на ніжці JF115
Кругле дзеркало з LED-підсвічуванням на ніжці-підставці працює від вбудованого акумулятора. Має 3 режими підсвічування – холодний, помірний теплий, теплий. Лед-підсвітка вмикається та перемикається за допомогою сенсорної кнопки на дзеркальній поверхні. Акумулятор заряджається через USB-шнур. Нахил дзеркала регулюється в межах 90°.
Дзеркало розташовується на ніжці. На ніжці є три гачки, які можуть бути використані для зберігання біжутерії або інших дрібних аксесуарів. Основа дзеркала має форму таця і тут також можна зручно розташувати аксесуари та косметику, яку хочеться завжди мати під рукою.
Корпус, ніжка та основа виконані з міцного пластику. Дзеркало представлене у двох кольорах – білий, рожевий.
Діаметр дзеркала: 18 см
Висота зібраного дзеркала: 27 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вага | 396 г |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Колір | Білий |
| Кут повороту | 90 град. |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 470 ₴







